Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN

Szkolenia prowadzimy w nowoczesnym centrum szkoleniowym w siedzibie PHU Szczepan w Jabłonnie-Majątek koło Lublina. Doskonale wyposażone stanowiska do naprawy ogumienia, a także najwyższej jakości materiały do naprawy opon i profesjonalny sprzęt wulkanizacyjny (nowe wyważarki i montażownice) pozwolą Ci szybko i sprawnie opanować tajniki napraw każdej opony - czy to osobowej czy ciężarowej. A jeżeli po szkoleniu zechcesz nabyć materiały wulkanizacyjne, niezbędne do pracy przy naprawie opon, to wszystkie znajdziesz u nas na miejscu - nasze Centrum Szkoleniowe stanowi część jednego z największych sklepów z wyposażeniem dla warsztatów i wulkanizacji w Polsce, a nawet całej Europie Środkowo-Wschodniej!

Wykłady


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - sala wykładowa

I choć w naprawie opon nic nie zastąpi wieloletniej praktyki, w trakcie naszych szkoleń zdobędziesz pełną wiedzę teoretyczną na temat budowy opon - zapoznasz się ze strukturą oraz poznasz zastosowanie poszczególnych elementów konstrukcyjnych ogumienia. Oprócz tego, poznasz kryteria kwalifikacji uszkodzeń w oponie i rodzaje uszkodzeń oraz wady konstrukcyjne ogumienia. W trakcie wykładów zaprezentujemy również zasady korzystania z tabel, co pomoże Ci przy doborze wkładów oraz innych materiałów naprawczych przy naprawach ogumienia w autach Twoich klientów. Pokażemy Ci również metody napraw uszkodzeń pogwoździowych w oponach osobowych.

Zajęcia praktyczne


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - zajęcia praktyczne

Zobacz jak naprawia się opony wszystkich typów - zarówno ogumienie aut osobowych, opony pojazdów użytkowych czy motocykli. Pod okiem doświadczonych specjalistów dowiesz się, jak naprawiać opony na zimno i gorąco (przy użyciu prasy wulkanizacyjnej). Poprzez praktyczne ćwiczenia poznasz zasady napraw uszkodzeń w obrębie boku, czoła oraz barku w przypadku ogumienia osobowego. Pokażemy Ci również jak poprawnie wykonać demontaż opony z obręczy, a także jak ponownie ją tam zamontować w sprawny sposób, bez ryzyka uszkodzenia ogumienia. Dzięki szkoleniom z zakresu naprawy opon w PHU Szczepan dowiesz się, jak używać wkładów naprawczych w oponach pojazdów osobowych oraz dostawczych. Od tej pory, naprawy ogumienia nie będą już mieć dla Ciebie żadnych tajemnic!

Narzędzia do naprawy


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - narzędzia

Poznaj zasady działania oraz obsługi najważniejszych elementów w każdej wulkanizacji. Dowiedz się jak używać ściernic, rolek dociskowych, ale także frezów, skrobaków, rozpieraków oraz szeregu innych urządzeń, które przydadzą Ci się w Twojej pracy. Już teraz naprawa każdej opony będzie znacznie łatwiejsza! Wszystkie te narzędzia do naprawy ogumienia kupisz potem w naszym sklepie - mamy je w naprawdę doskonałych cenach.

Urządzenia do wymiany i wyważania


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - wymiana i wyważanie

Centrum Szkoleń PHU Szczepan wyposażone jest w nowoczesne urządzenia do wymiany opon, a także do wyważania kół. W trakcie szkolenia pracować będziesz na różnych urządzeniach - w tym wyważarkach ATS W-220 (jeden z najpopularniejszych modeli na polskim rynku) oraz montażownicach ATS M-200, powszechnie stosowanych w wulkanizacjach w całej Polsce oraz Europie. Naucz się obsługi kół oraz opon w zaledwie kilka godzin - te maszyny pozwolą Ci zdobyć zupełnie nowe umiejętności!

Nauka to nie wszytko!


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - narzędzia

W przerwie pomiędzy zajęciami zapraszamy na pyszny obiad przygotowany specjalnie dla Ciebie przez firmę cateringową. Koszt obiadu jest ujęty w cenie szkolenia.

Nie samą wulkanizacją żyje Szczepan!


Centrum szkoleniowe PHU SZCZEPAN - impreza

Po zakończonym szkoleniu ugościmy Was w eleganckich wnętrzach Dworku Jabłonna (zaledwie 1400 metrów od Centrum Szkoleniowego PHU Szczepan). Świetna atmosfera, przepyszne jedzenie oraz tradycyjne polskie napitki przez cały wieczór - wszystko to czeka na Ciebie już po szkoleniu w Jabłonnej-Majątek! Po otrzymaniu tak solidnej porcji wiedzy należy Ci się relaks, dlatego już dziś zgłoś się do udziału w naszej biesiadzie! To świetna okazja na luźne spotkanie nie tylko z pracownikami PHU Szczepan, ale również kolegami po fachu z całego kraju! Co tu dużo mówić - doskonała zabawa gwarantowana! Chcesz wziąć udział w tej imprezie zupełnie za darmo? Świetnie! Prosimy tylko daj nam znać w trakcie zapisywania się na szkolenie. I jeszcze jedno – brak kierowcy na ten wieczór to nie wymówka! Z przyjemnością pomożemy Ci w zakwaterowaniu na miejscu, w Dworku Jabłonna lub innym hotelu w okolicy. Prosimy Cię tylko o wcześniejszą informację!

Jak do nas trafić?


Zobacz jak do nas trafić - nasze Centrum Szkoleniowe znajduje się w miejscowości Jabłonna w pobliżu Lublina. Aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę do naszego Centrum, po prostu kliknij strzałkę na poniższej mapie!

Czekamy na Ciebie:


Jabłonna Majątek 12, 23-114 Jabłonna k / Lublina
Odwiedź nas w dni robocze w godzinach:
8:00 - 17:00

Napisz do nas