Firma PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) to jeden z największych dostawców wyposażenia warsztatów i wulkanizacji w całej Polsce. Od ponad 10 lat dostarczamy specjalistom w całej Polsce najwyższej jakości materiały do naprawy ogumienia, ciężarki do kół czy też maszyny do pracy z oponami. Oferujemy najlepsze ceny na rynku - jako największy w Polsce sklep z wyposażeniem warsztatu mamy wszystko to czego potrzebujesz w znacznie niższych cenach niż konkurencja! Zobacz naszą ofertę i przestań przepłacać!

Największy dostawca w Polsce!


PHU SZCZEPAN - największy dostwaca

Ponad 100 tysięcy klientów w całej Polsce i Europie! Magazyn o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych! W stałym asortymencie magazynu ponad milion towarów! Setki wysyłek dziennie, ponad 87000 pozytywnych komentarzy na Allegro - to tylko niektóre przewagi naszej firmy. Czy te liczby mogą kłamać? Tak, to nie pomyłka - PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) to absolutny lider w branży wyposażenia warsztatów i wulkanizacji w Polsce. Mamy wszystko, czego poszukujesz - od ciężarków czy zaworków, przez materiały od naprawy opon, aż po profesjonalne maszyny, jak montażownice do opon ciężarowych, wyważarki oraz podnośniki. Już dziś odwiedź sklep.redats.pl i kupuj w najlepszych cenach na rynku!

Szeroka oferta


PHU SZCZEPAN - ofeta

Jesteś mechanikiem lub prowadzisz wulkanizację? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do prowadzenia warsztatu lub serwisu opon? Mamy dla Ciebie wyposażenie warsztatu od A do Z! W naszym sklepie kompleksowo wyposażysz swój zakład - PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) to największa hurtownia wyposażenia dla warsztatów i wulkanizacji w Polsce! Szeroki asortyment produktów niezbędnych pracy z ogumieniem. W stałej ofercie naszej hurtowni znajdziesz propozycje od wiodących światowych producentów wyposażenia wulkanizacji i warsztatu, takich jak X-tra Seal, Boxo, Rillfit, Boll, Chicago Pneumatic oraz wiele innych. Zobacz naszą ofertę już dziś i przekonaj się, że najwyższa jakość wcale nie musi zbyt dużo kosztować!

Nowoczesne centrum sprzedaży on-line


PHU SZCZEPAN - sklep

PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) to jeden z nielicznych sklepów internetowych w Polsce oferujących kompleksowe wyposażenie wulkanizacji! Nieustannie dbamy o to, by Twoje zakupy były jeszcze prostsze (i tańsze!) Kupuj wyposażenie do wulkanizacji w naszym sklepie - zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz łatwy proces zakupowy. Dla Twojej wygody jeszcze bardziej uprościliśmy cały system zakupu. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by kupić wyważarkę czy podnośnik. A nawet jeżeli niechcący wyłączysz okienko przeglądarki, to system i tak zapamięta Twoje zamówienie i nie będziesz już musiał dodawać wszystkiego od nowa!
To już nie tylko drobne rzeczy jak ciężarki klejone lub cynkowe, albo kleje czy pasty, ale przede wszystkim bogaty wybór maszyn do wulkanizacji - wysokiej jakości montażownice (do opon osobowych i ciężarowych), wyważarki oraz podnośniki.

Niezawodna logistyka


PHU SZCZEPAN - Logistyka

Potrzebujesz stu paczek ciężarków klejonych na jutro? Nie musisz już tracić czasu i jeździć do sklepu stacjonarnego! Obawiasz się długiego czasu oczekiwania na swoje zamówienie? Niepotrzebnie! To, co u innych jest powodem do dumy, w PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) jest standardem! Przede wszystkim, zadbamy o to, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w maksymalnie krótkim czasie - zupełnie tak, jak gdybyś kupował w sklepie stacjonarnym. Dla nas Twój czas jest wartością najwyższą - tu nie ma spóźnień, źle zapakowanych dostaw czy braków towarowych. U nas otrzymujesz dokładnie taki towar, jaki zamawiasz, bez dziwnych wymówek! Z PHU Szczepan (od 01.09.2023 REDATS Sp. z o.o.) zakupy w Internecie w końcu weszły na wyższy poziom niż kiedykolwiek wcześniej.

Dostawa już na drugi dzień


PHU SZCZEPAN - Błyskawiczna dostawa

Dla nas nie ma znaczenia gdzie mieszkasz - współpracujemy z wiodącymi firmami logistycznymi w kraju, dzięki czemu bez problemu dostarczymy towar zarówno do centrum Warszawy, jak i do małej miejscowości pod Szczecinem! Wystarczy, że złożysz i opłacisz zamówienie w naszym sklepie do godziny 14, a zakupiony towar zostanie do Ciebie dostarczony już jutro*! To ogromna wygoda (nie musisz nawet wstawać z fotela!), oszczędność czasu (nie jeździsz po sklepach) oraz pieniędzy (mamy lepsze ceny niż sklepy stacjonarne). Nie czekaj - już dziś złóż zamówienie na www.sklep.phu-szczepan.pl !
*w dni robocze

Usługi uzupełniające ofertę


PHU SZCZEPAN - Usługi

PHU Szczepan to nie tylko największy w Polsce sklep internetowy oferujący wyposażenie dla warsztatów i wulkanizacji, ale także producent najwyższej jakości asortymentu, który znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie - ciężarki do kół (zarówno klejone, jak i nabijane), kleje, pasty oraz wyważarki i montażownice czy podnośniki. Wszystkie te produkty idealnie sprawdzą się w Twojej codziennej pracy. Poza sprzedażą i produkcją oferujemy także montaż urządzeń na miejscu u Klienta, a także kompleksowy serwis maszyn wulkanizacyjnych (zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny). Poza tym u nas dowiesz się jak naprawić ogumienie każdego rodzaju - regularnie organizujemy szkolenia z zakresu napraw i obsługi opon. Cykliczne spotkania podzielone są na część teoretyczną oraz praktyczną - pozwoli Ci to zyskać kompleksową wiedzę na temat napraw ogumienia.

Marki własne


PHU SZCZEPAN - Marki własne

Kupuj bezpośrednio od polskiego producenta! W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty naszych marek własnych - jak Fivestars (ciężarki) czy REDATS (ciężarki, podnośniki, wyważarki, montażownice oraz wiele innych). Projektując nasze marki własne dbamy o najwyższą jakość materiałów oraz elementów użytych do budowy naszych urządzeń, ale także o Twoją kieszeń - marki Fivestars i REDATS to propozycje na kieszeń polskiego wulkanizatora! Nie przepłacaj za zachodnie marki! Oferujemy taką samą (a często nawet lepszą) jakość produktów, a przy tym zapewniamy znacznie niższe ceny. Sprawdź nasze szalone ceny na www.sklep.redats.pl - największym sklepie internetowym dla wulkanizatorów w polskim internecie!

Branżowe targi


PHU SZCZEPAN - Targi

Jako jedna z niewielu polskich firm, regularnie uczestniczymy w największych wydarzeniach branży oponiarskiej oraz warsztatowej w całej Europie. Stałe uczestnictwo w targach sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci jeszcze lepsze produkty w jeszcze lepszych cenach! Do tej pory mieliśmy przyjemność prezentować naszą ofertę na najważniejszych międzynarodowych targach wyposażenia warsztatowego, m.in. REIFEN (Essen, Niemcy), Automechanika (Frankfurt, Niemcy), Autopromotec (Bolonia, Włochy) czy SIA (Kijów, Ukraina).

Czekamy na Ciebie:


Jabłonna Majątek 12, 23-114 Jabłonna k / Lublina
Odwiedź nas w dni robocze w godzinach:
8:00 - 17:00

Napisz do nas